KIEROWCA C+E – chłodnia – solówka lub zestaw

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca dla Kierowcy Wrocław

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Dodatkowe informacje i wymagania
  • Prawo jazdy
Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

KIEROWCA C+E – chłodnia – solówka lub zestaw – Kolonia

System zjazdowy: 3/1
Rodzaj naczepy: chłodnia
Wynagrodzenie: 2800 € brutto + diety + dodatki
Miejsce pracy: Kolonia, Nordrhein-Westfalen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
  • prowadzenie pojazdu o ładowności do 12 ton lub ciągnika siodłowego z naczepą chłodniczą,
  • dostarczanie różnych artykułów spożywczych w transporcie lokalnym do sklepów i restauracji

Warunki zatrudnienia:
  • praca w systemie zjazdowym 3/1, z codziennymi powrotami na zakwaterowanie,
  • system zmianowy, pierwsza zamiana 4:00 – 14:00, druga zmiana 14:00 – 24:00,
  • w ciągu dnia kilka punktów, maksymalnie pokonuje się dystans 200-400 km,
  • zakwaterowanie w mieszkaniu z pokojami jedno- i dwuosobowymi, z wyposażoną kuchnią i łazienką,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie podstawowe 2800 € brutto + diety 14 € netto,
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych lub w święta,
  • na miejscu wsparcie polskiego koordynatora w załatwianiu formalności i wdrażaniu się do pracy,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. C lub C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum roczne doświadczenie w transporcie ciężarowym

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 200  lub na adres mailowy: l.szczepanska@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych