To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca w Handlu, Praca w Sklepie Jelcz-Laskowice

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Współpracujemy z ponad 1000 firmami na terenie całego kraju, dzięki 23 sprawnie funkcjonującym oddziałom. Grupa Progres jest Agencją Zatrudnienia nr 5088.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Operator Wózka Widłowego!
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice - Możliwość skorzystania z darmowego transportu do miejsca pracy z wybranych miejscowości!
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w wysokości 4000 zł brutto
  • Premie produkcyjną oraz frekwencyjną miesięczną i półroczną
  • PAKIET BENEFITÓW:
  • Prywatna opieka medyczna Medicover,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • 50% dofinansowania do posiłków i darmowe posiłki regeneracyjne w okresie zimowym
  • Eventy
  • System kafeteryjny
OCZEKUJEMY:
  • Posiadania ważnych uprawnień na wózki widłowe UDT II WJO lub I WJO
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku przez minimum 6 miesięcy
  • Umiejętności pracy ze skanerem
  • Wykształcenia min. średniego
ZADANIA NA STANOWISKU PRACY:
  • Terminowe dostarczanie komponentów na linię produkcyjną, wywożenie gotowych wyrobów i odpadów produkcyjnych
  • Utrzymanie porządku wokół linii produkcyjnej i obszaru magazynu
  • Obsługa skanera
  • Inwentaryzacja materiałów

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej bądź wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, wyślij CV  lub zadzwoń +48 603 600 919

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland Dawniej: Progres Sp z o.o. Sp. K.., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Dawniej: Progres Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt małpa grupaprogres.pl zwana dalej Spółką. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ROD). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych