To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca Sezonowa / dorywcza Łódź

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa zlecenie
Manpower (agencja 412) poszukuje kandydatów do pracy przy wzrokowej kontroli jakości produktu gotowego oraz obsłudze maszyn produkcyjnych.
PRACOWNIK PRODUKCJI

Zadania:
  • Pakowanie i wzrokowa kontrola jakości produktu gotowego
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Bieżące prace produkcyjne zlecone przez przełożonego
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnej
  • Dokładność, sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia (pierwsza umowa na rok)
  • Wynagrodzenie podstawowe + finansowe nagrody miesięczne
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie)
  • Praca w systemie zmianowym (także zmiany nocne i weekendy)
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy
  • Wysokie standardy BHP
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Opieka Konsultanta Manpower podczas całego procesu zatrudnienia (m.in. pomoc w dokumentach na Kartę Pobytu dla kandydatów z zagranicy)

48 573 180 951
kamila.kunik@manpower.pl

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych