Przedstawiciel Windykacji Terenowej – POMORSKIE

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca Finanse - Księgowość Sopot

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa zlecenie
  • Samozatrudnienie
Dodatkowe informacje i wymagania
  • Prawo jazdy
Firma o rozpoznawalnej marce z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży produktów na rynku usług finansowych; należąca do ścisłej czołówki firm prywatnych, której odbiorcami są osoby fizyczne, a produkty dostosowane są do wymogów rynku; gdzie największym kapitałem jest kapitał ludzki, których łączy wspólna pasja - to ten zespół buduje naszą rynkową pozycję, ukierunkowuje strategię i pozwala na realizację założonych celów.
W chwili obecnej zarządzając wyłącznie portfelem własnym poszykujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
Przedstawiciel Windykacji Terenowej – na terenie województwa pomorskiego
OPIS STANOWISKA:
działania windykacyjne w terenie polegające na:
  • prowadzeniu negocjacji z dłużnikami
  • motywowaniu do realizacji spłaty zobowiązania
  • ustaleniu warunków spłaty
  • efektywne planowanie pracy własnej
  • terminowe raportowanie działań

WYMAGANIA:
  • chęć do pracy - średnio około 5 - 6 godzin dziennie – sam decydujesz
  • łatwość komunikacji
  • pokonywanie własnych barier – ustalanie warunków spłaty zadłużenia
  • umiejętne słuchanie ze zrozumieniem
  • łatwość w pozyskiwaniu i wykorzystywaniu informacji
  • znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • posiadanie środka transportu
  • niekaralność

OFERUJEMY:
  • zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia lub umowy współpracy B2B
  • atrakcyjny system prowizyjny i premiowy uzależniony od efektów pracy
  • pakiet szkoleń, w tym przygotowanie praktyczne
  • przynależność do zespołu profesjonalistów

W trakcie pierwszego spotkania nie zadajemy stresujących pytań, informujemy o warunkach zatrudnienia, o obowiązkach – My dajemy szansę – Ty ocenisz, czy to miejsce dla Ciebie.

Nie musisz znać branży – wystarczy ambicja i chęć do pracy, reszta pozostaje po naszej stronie – skorzystaj z propozycji wyślij CV

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych