Specjalista ds. handlowych Kruszyn Krajeński

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca w Handlu, Praca w Sklepie Bydgoszcz

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Dodatkowe informacje i wymagania
  • Prawo jazdy

Dobrze znana na rynku drukarnia etykiet, producent etykiet logistycznych i specjalistycznych oraz dostawca taśm termotransferowych, a także sprzętu do druku i aplikacji etykiet poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty do spraw handlowych.

Lokalizacja: Kruszyn Krajeński

Stanowisko: Specjalista ds. handlowych

Codzienne zadania i czynności:
realizacja założonych celów sprzedażowych,
pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
utrzymywanie długofalowych relacji z kontrahentami,
realizacja przyjętej strategii sprzedaży,
przygotowanie kalkulacji oraz ofert handlowych dla klientów.

Wymagania od osób aplikujących do naszej firmy:
mile widziane doświadczenie handlowe w branży technicznej
prawo jazdy kategorii B
umiejętność negocjacji, nastawienie na cel
komunikatywność
umiejętność pracy pod presją czasu, skrupulatność

Zawierając z Nami współpracę zyskujesz:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Firmę,
premie uznaniowe za osiągnięte wyniki,
szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
możliwość wniesienia osobistego wkładu w rozwój Spółki.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV przez portal ogłoszętu, kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Informuję, iż rekrutacja jest dwuetapowa.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres Hr Poland Sp. z o.o., moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Agencja pracy wpisana w rejestr pod numerem 5088.
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych